Kilo Vermek İçin Muhteşem Besin!

Kilo Vermek İçin Muhteşem Besin! içeriğini okuyabilir, Gaziantep.com Genel kategorisinde yer alan Kilo Vermek İçin Muhteşem Besin! yazısını değerlendirebilir ve yorum yazabilirsiniz.

Kilo Vermek İçin Muhteşem Besin!

Kilo vermeye yardım eden altın çilek, sağlığa faydaları ile şaşırtıcı etkiler gösteriyor. İşte altın çileğin bilinmeyen özellikleri…

ALTIN ÇİLEK NEDİR? Güney Amerika'da Peru, Bolivya, Venezuela ve Peru gibi ülkelerde yoğun olarak yetiştirilen altın çileğin, ülkemizde de belirli alanlarda üretimi yapılmaktadır. Genellikle kurutulmuş halde tüketilen altın çilek, B3, B2, B1, A ve C vitaminleri yönünden zengindir. Fosfor, potasyum ve demir gibi mineraller yönünden de zengin olan altın çilek, tıbbi ilaçların yapımında da kullanılmaktadır. ALTIN ÇİLEK NASIL ZAYIFLATIR? Altın çileğin diyet listelerine girmesinin sebebi, sindirimini kolay olması, metabolizmayı hızlandırması, kan dolaşımını hızlandırması ve idrar söktürücü olmasıdır. Altın çileğin bu özellikleri, onun diyet listelerinin yıldızı olmasını sağlamıştır. ALTIN ÇİLEK NASIL TÜKETİLİR? Zayıflamak isteyenler, yemek yemeden önce 4-5 adet altın çilek tüketebilir. Öğünlerinizi de kilo vermeye uygun şekilde oluşturarak verimli bir diyet yapabilirsiniz. Alerjik bir hassasiyetiniz varsa, altın çilek tüketmeden önce doktorunuza başvurun.

Kilo Vermek İçin Muhteşem Besin! içeriği, 18 Nisan 2019 tarihinde Adana.com sitesinin Keşfet bölümüne eklenmiştir.

DEĞERLENDİRME 3.0

İçeriği Nasıl Buldunuz?

Captcha