Evde Yapabileceğiniz Zayıflama Kürleri

Evde Yapabileceğiniz Zayıflama Kürleri içeriğini okuyabilir, Gaziantep.com Genel kategorisinde yer alan Evde Yapabileceğiniz Zayıflama Kürleri yazısını değerlendirebilir ve yorum yazabilirsiniz.

Evde Yapabileceğiniz Zayıflama Kürleri

Zayıflamak için çok pahalı diyetlere ve ilaçlara gerek olmadan doğal ve maliyetsiz kürler haberimizde. İşte, hızlıca yağ yaktıran ve bütçeye zarar vermeyen zayıflama kürleri...

LİMONLU YOĞURT KÜRÜ Bir kase yağsız yoğurdun içine 1 şişe soda ve 1 tam limonu ekledikten sonra karıştırın ve her sabah aç karnına tüketin. Bu masrafsız kür ile göbek ve kalça yağlarından kurtulun. HURMALI YOĞURT KÜRÜ 1 kase yağsız yoğurda eklediğiniz 3 adet hurma ve 1 çay kaşığı tarçın mucizeler yaratabilir. Hurmaları küçük parçalar halinde yoğurdun içine doğradıktan sonra tarçını ekleyin ve karıştırın. Bu kürü sabah kahvaltıdan sonra açlığını bastırmak için yiyebilirsiniz. Göbek ve kalçaları eriten yoğurt ile birlikte lifli şeker yapısına sahip olan hurma, hem tok tutacak hem de şeker ihtiyacınızı giderecektir. YAĞ YAKICI DOĞAL ÇAY KARIŞIMI Aktardan aldığınız bu karışım ile yaptığınız çay, zayıflamanıza yardımcı olacak. Yarım litre sıcak suyun içine 1 tatlı kaşığı hibisküs çayı, 1 tatlı kaşığı nane, 1 tatlı kaşığı tane karabiber atıp demlenmesini 5 dakika bekleyin. Her zaman tüketebileceğiniz bu çay için karabiberin taze olması gerekmektedir. Ayrıca emziren annelere ve tiroidi olanlara önerilmiyor. SOĞAN SUYU KÜRÜ Herkesin sıklıkla bildiği soğanın bir yararı daha! 1 litre suyun içerisine 2 soğanı 4 parçaya bölerek atın ve kaynatmaya bırakın. Kaynadıktan sonra ılımaya bıraktığınız soğan suyu kürünü yemeklerden önce içebilirsiniz. Ancak soğan suyu her gün taze yapılmalıdır. 6 ile 8 hafta uygularsanız ne kadar kilo verdiğinizi görebilirsiniz. BAHARATLI YOĞURT KÜRÜ Bir kase yağsız yoğurdunun içine toz haline getirilen tarçın, zencefil ve zerdeçalı ekleyip karıştırarak her gün yatmadan 3-4 saat önce tüketmeliyiz. Çünkü vücudumuz gece kalori yakar ve yoğurt ve bu baharatlar daha hızlı kalori yakmasını sağlar. Ancak hamilelere ve emziren annelere bu kür önerilmez. Belli bir dönem kullanılması durumunda hızlıca kilo verebilirsiniz ancak yarıda bırakmanın yan etkileri olabilir.  

Evde Yapabileceğiniz Zayıflama Kürleri içeriği, 11 Nisan 2019 tarihinde Adana.com sitesinin Keşfet bölümüne eklenmiştir.

DEĞERLENDİRME 3.0

İçeriği Nasıl Buldunuz?

Captcha