En Hızlı Şarj Olan Yeni Model Telefonlar

En Hızlı Şarj Olan Yeni Model Telefonlar içeriğini okuyabilir, Gaziantep.com Bilim & Teknoloji kategorisinde yer alan En Hızlı Şarj Olan Yeni Model Telefonlar yazısını değerlendirebilir ve yorum yazabilirsiniz.

En Hızlı Şarj Olan Yeni Model Telefonlar

Bir akıllı cihaz satın alırken önemli olan konulardan birisi telefonun özelliklerinin dışında pil süresidir. Bilindiği üzere akıllı cihazların genel olarak pil süreleri uzun vadeli gitmemekte olup, bunun içinde hızlı şarj olan telefonlar daha fazla tercih edilmektedir. Öyle ki telefon üreticisi olan firmalar hızlı şarj adı altında şarj aletleri üreterek müşterilerine sunmuştur. Bunların dışında firmalar hızlı şarj alan cihazlar da üreterek sizlere sunmuş ve kısa sürede şarj olarak sizlere avantajlı cihazlar ile karşılaşmanızı sağlamıştır. İşte hızlı şarj alan telefonlar

  1. One Plus 6 3 bin 300 mAh bataryası ile sizlere sunulmuş olup, 80 dakika gibi bir sürede %100 şarja ulaşarak listeye ilk sıradan giriş yapmayı başarmış telefonlardan olmuştur.
  2. Huwai P20 piyasada ikinci en hızlı şarj alan cihaz olarak adını duyurmayı başarmış olup, 4 bin mAh bataryası ile pilin tamamını 90 dakika gibi kısa bir sürede doldurmayı başarmıştır.
  3. Huwai Mate 10 cihazı ile ise aynı marka ilk 3’e girmiş olup, 4 bin mAh batarya kapasitesi ile 102 dakika da şarjın tamamı dolmaktadır.
  4. Honor 8 Pro telefonu ise en hızlı şarj olan telefonlar lisetesinde dördüncü sırada yer almakta olup, 4 bin mAh batarya kapasitesi ile 106 dakika da şarjın tamamını doldurmaktadır.
  5. Son sırada ise geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkmış olan Samsung Note 9 109 dakika gibi kısa bir sürede hızlı şarj alan cihazlar arasında beşinci sırada yer almıştır.

En Hızlı Şarj Olan Yeni Model Telefonlar içeriği, 30 Ağustos 2018 tarihinde Adana.com sitesinin Keşfet bölümüne eklenmiştir.

DEĞERLENDİRME 3.0

İçeriği Nasıl Buldunuz?

Captcha