Diyet İçin En İyi Ve En Kötü Kuruyemişler

Diyet İçin En İyi Ve En Kötü Kuruyemişler içeriğini okuyabilir, Gaziantep.com Genel kategorisinde yer alan Diyet İçin En İyi Ve En Kötü Kuruyemişler yazısını değerlendirebilir ve yorum yazabilirsiniz.

Diyet İçin En İyi Ve En Kötü Kuruyemişler

Diyet yaparken yanlış kuruyemiş tercih etmek istemiyorsanız. Bu yazdıklarımızı dikkate almanız gerekmektedir. İşte diyet için en iyi ve en kötü kuruyemişler;

Diyetiniz İçin En İyi Kuruyemişler:

Badem, Yer Fıstığı, Antep Fıstığı Bütün kuruyemişlere parça başı olarak baktığımızda aynı kaloriye sahipler ve herhangi bir diyete eklendiği zaman gayet sağlıklı besinlerdir. Kuruyemişlerin sahip olduğu Omega 3 ve protein sizi bütün gün tokmuşsunuz gibi hissettirecek ve iştahınızı bastıracaktır. En düşük kalorili kuruyemişler sırasıyla 160 kaloriyle badem daha sonra yer fıstığı ve antep fıstığıdır. Kuruyemişlerin yağa batırılmış şekilde ambalajlanmasında kaçının. Sağlıklı beslenme konusunda özellikle bu kuruyemişler size yardımcı olacak düşük kalorileri sayesinde de diyetinize dikkat etmiş olacaksınızdır.

Diyetiniz İçin En Kötü Kuruyemişler:

Macadamia Fındığı ve Cevizi, Fındık Kalori olarak en yüksek değerlere sahip kuruyemişler macadamia fındığı ve cevizidir. Bu nedenle bu kuruyemişleri oldukça az miktarda tüketmelisiniz. Yüksek kalorili olmalarına rağmen sağlığınıza zararlı kuruyemişler kesinlikle değildir. En düşük kalorili kuruyemişler ile yüksek kalorili kuruyemişlerin arasındaki fark sadece 40 kaloridir. Eğer siz diyetinizde aldığınız porsiyonlara ve kalorilerine çok dikkat ediyorsanız eğer bu kuruyemişlerden uzak durmalısınız.

Diyet İçin En İyi Ve En Kötü Kuruyemişler içeriği, 20 Mayıs 2019 tarihinde Adana.com sitesinin Keşfet bölümüne eklenmiştir.

DEĞERLENDİRME 3.0

İçeriği Nasıl Buldunuz?

Captcha