Brokoli Cilt Bakımı Maskesi Nasıl Yapılır?

Brokoli Cilt Bakımı Maskesi Nasıl Yapılır? içeriğini okuyabilir, Gaziantep.com Moda & Güzellik kategorisinde yer alan Brokoli Cilt Bakımı Maskesi Nasıl Yapılır? yazısını değerlendirebilir ve yorum yazabilirsiniz.

Brokoli Cilt Bakımı Maskesi Nasıl Yapılır?

Cildiniz parlamasını her kadın ister. Bizde bu içeriğimiz de brokoli ile yapılan cilt bakım maskesini sizlerle paylaştık.

Cilt Parlatan Brokoli Maskesi Malzemeler

  • Brokoli
  • 1 tatlı kaşığı karbonat
  • Hazırlanışı ve Uygulanışı

Yapılışı Uygun bir kase içerisine brokoliyi rendeleyin. Püre kıvamına gelen brokoli içerisine 1 tatlı kaşığı karbonat ilave edin ve bolca karıştırın. Göz kenarlarına gelmeyecek şekilde yüzünüze sürün ve maskenin cildinizde en az 10 dakika beklemesini sağlayın. Ardından cildinizi su ile temizleyebilirsiniz. Brokoli maskesini sürüp yıkadıktan sonra anında cildinizin ışıl ışıl parladığını göreceksiniz. Anında etki eden brokoli ve karbonat karışımı cildinizi güzellik merkezinden peeling yaptırıp çıkmış gibi gösterecektir.

Brokolinin Cilde Faydaları

Brokolinin cilde faydaları saymakla bitmez. Ancak cildi gençleştirici, parlatıcı ve toksin atıcı etkilere sahiptir. Özellikle cildi yorulmuş ve yorgun görünen ciltler için birebirdir. Brokoli maskesi ve brokoli kürünü evinizde kolay bir şekilde hazırlayabilir ve uygulayabilirsiniz.

Brokoli Cilt Bakımı Maskesi Nasıl Yapılır? içeriği, 15 Mayıs 2019 tarihinde Adana.com sitesinin Keşfet bölümüne eklenmiştir.

DEĞERLENDİRME 3.0

İçeriği Nasıl Buldunuz?

Captcha