2019 oje trendleri!

2019 oje trendleri! içeriğini okuyabilir, Gaziantep.com Moda & Güzellik kategorisinde yer alan 2019 oje trendleri! yazısını değerlendirebilir ve yorum yazabilirsiniz.

2019 oje trendleri!

Havada ki sonbahar soğuğunu hissettikten sonra kıyafetler, ayakkabılar, makyaj malzemelerinin rengi değişiyor. şimdi ojelerin rengini değiştirme zamanı Güzel ve bakımlı ellerin vazgeçilmezi, kıyafetlerimizin tamamlayıcısı, almaktan hiç bıkmadığımız ojeler! 2018-2019 sonbahar/kış sezonunun oje trendlerini birlikte inceleyelim. 1-Farklı Tasarımlar Oje ile tüm tırnaklarınızı boyamak zorunda değilsiniz. Tırnaklarınızın bir kısmını boyayarak oluşturabileceğiniz farklı tasarımlar bu yıl oldukça trend.

2- Mat ojeler

Tırnaklara farklı bir doku kazandıran mat ojelerin ayrı bir havası var.  Parlak ojeler yerine kışa çok yakışan mat ojeleri tercih ederek tırnaklarınızda farklılık yaratabilirsiniz. Küçük bir not: Farklı renklerde mat ojeler almak yerine birçok markada bulunan oje matlaştırıcılardan kullanarak elinizdeki ojeleri değerlendirebilirsiniz.

 3- Kırmızı Ojeler Kırmızı ojenin modası hiç geçer mi? Ten renginiz ne olursa olsun kırmızı ojeler ellerinizin güzelliğine güzellik katar. Bakımlı tırnaklar kırmızı ile buluştuğunda çarpıcı bir etki yaratır.  

4- parlak ojeler parlak renk 2018-2019  sonbahar/kış döneminde kıyafetlerde olduğu kadar makyajda da ön planda. Her renk ve tarzdaki kıyafet ile uyum sağlayan parlak ojeleri çok seveceksiniz.  

2019 oje trendleri! içeriği, 05 Eylül 2018 tarihinde Adana.com sitesinin Keşfet bölümüne eklenmiştir.

DEĞERLENDİRME 3.0

İçeriği Nasıl Buldunuz?

Captcha